Sine662

Věk: 27

Kraj: Karlovarský

Hledám pohodového, akčního a veselého muže pro společné cestování, toulky přírodou a případně později i pro společný život.
Kraj: Karlovarský

Odeslat na: Sine662

Tvoje telefonní číslo:

Tvoje přezdívka:

Text zprávy:

*Službu technicky zajišťuje MP House a.s. Infolinka: 844 444 484. Cena SMS 79 Kč vč. DPH. Pro starší 18ti let. Zasláním SMS na 9099079 akceptuješ naše obchodní podmínky. www.platmobilem.cz | Zákaznický servis

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Leila691

30

....nemám zájem o chvilková povyražení....kdyby se našel někdo, kdo mi věnuje svůj čas, upřímný, empatický a nelenivý pro nesobeckou "bezpodmínečnou" lásku a vztah na stáří, budu moc ráda, protože mám ještě sny a přání....
Kraj: Pardubický

Lily415

67

Pro pěkný vztah hledám sympatického muže do 75 let , se smyslem pro humor , na dny všední i sváteční.
Kraj: Zlínský

Barbora891

28

Ráda bych poznala prozatím kamaráda, přítele, který by byl pozitivně naladěný, pracovitý , nezadluženy s kterým se žena nenudí a může se na něj kdykoliv spolehnout, který ji nezklame a hlavně podrží.
Kraj: Moravskoslezský

Jan9564

27

Hledám vážný vztah a pvavou lásku a čase deti jen sex i kamarada
Kraj: Pardubický

May634

38

Na prince už sice nevěřím, ale na lásku ještě Ano ¦?hledám fajn chlapa, parťáka na krásný vztah plný pohody i krásných zážitků aj...jsi tu?
Kraj: Pardubický

Emilija289

33

Na spoustu věcí už nevěřím, ale na lásku a přátelství ještě ano...napiš dáme kafe a zbytek je ve hvězdách ?? třeba se budeme chtít vidět znovu??????
Kraj: Moravskoslezský

Tiril478

32

Hledám lásku, pohlazení, upřímnost... Jsem bez závazků, miluju zvířata, přírodu, jen v citovém životě strádám....
Kraj: Olomoucký

Otilie224

32

Hledám sympatického a svobodného muže s vyřešenou minulostí, který bydlí v UL a nejbližším okolí. Mé zájmy jsou: esoterika, hudba, procházky s pejskem a další.
Kraj: Ústecký