Zobrazit filtr

Hledám:

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Anezka297

30

Já nehledám jinocha lepých tvarů, buchty mu upeču, nemusí je mít na břiše. Ale životní jistoty a priority srovnané, cíl zřejmý. Stačí mi přirozená inteligence, chuť žít a ještě i pracovat a touha po společném prožití zbylých let.
Kraj: Zlínský

Kamil235

33

Jmenuji se Kamil jsem z Ostravy je mi 33 nekouřím nepiju mám rád sport cestování hudbu filmy děti zvířata jsem hodný slusny věrný společenský pracovitý kamarádský spolehlivy hledám ženu na vážný vztah 18-40 let hodna věrná nevadí když bude kouřit nabízím lásku věrnost srdce a nehu
Kraj: Moravskoslezský

Evelina525

56

Žena nekuřačka by se ráda seznámila se sympatickým mužem nekuřákem do 70 let z Olomouckého kraje.....
Kraj: Olomoucký

Michelle921

25

Zkusme popovídat a uvidíme jestli to bude i na schůzku a případně něco víc. Pouze vážně. O flirt a nezávazný vztah zájem nemám.
Kraj: Hlavní město Praha

Eileen907

33

Ahoj hledám vztah chlapa ktery je hodný milý a věrný věk od 35 let do 45 prosím starší ne děkuji :) jinak NA NABÍDKY SEXU A POD NEPÍŠU DĚKUJI:)
Kraj: Ústecký

Tiril562

26

Hledám správného kluka, dobrého kamaráda, upřímného muže. Je to v dnešní době těžké? Třeba mi štěstí bude přát.
Kraj: Hlavní město Praha

Barbora891

28

Ráda bych poznala prozatím kamaráda, přítele, který by byl pozitivně naladěný, pracovitý , nezadluženy s kterým se žena nenudí a může se na něj kdykoliv spolehnout, který ji nezklame a hlavně podrží.
Kraj: Moravskoslezský

Emily441

30

Hledám partnera pro vše krásné, co život může nabídnout, vztah založený na přátelství, respektu a pohodě. Ne společné bydlení.
Kraj: Jihomoravský

Emmeli458

27

ahoj, jmenuji se Adriana, jsem tu nová a ráda by jsem si touto cestou našla kluka/kamaráda na nějaké příjmené chvilky možná i víc :) pokud máš zájem a chceš se poznat napiš mi. Těším a čekám na tvou odpověď.
Kraj: Středočeský

Patrycja122

29

Ahoj, hledám někoho na pokec...časem se treba uvidí.sem pro každou špatnost. Přistehovala-nic moc tu neznám a nebaví mě chodit jen do práce a domů ;)
Kraj: Vysočina

Ailin593

62

Věřím, že se tady někde toulá muž, který stejně jako já hledá ideální protějšek. Tak prosím napiš. Třeba zrovna my dva, patříme k sobě. Prosím nekuřáka.
Kraj: Moravskoslezský

May634

38

Na prince už sice nevěřím, ale na lásku ještě Ano ¦?hledám fajn chlapa, parťáka na krásný vztah plný pohody i krásných zážitků aj...jsi tu?
Kraj: Pardubický