Zobrazit filtr

Hledám:

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Leila691

30

....nemám zájem o chvilková povyražení....kdyby se našel někdo, kdo mi věnuje svůj čas, upřímný, empatický a nelenivý pro nesobeckou "bezpodmínečnou" lásku a vztah na stáří, budu moc ráda, protože mám ještě sny a přání....
Kraj: Pardubický

Lily415

67

Pro pěkný vztah hledám sympatického muže do 75 let , se smyslem pro humor , na dny všední i sváteční.
Kraj: Zlínský

Barbora891

28

Ráda bych poznala prozatím kamaráda, přítele, který by byl pozitivně naladěný, pracovitý , nezadluženy s kterým se žena nenudí a může se na něj kdykoliv spolehnout, který ji nezklame a hlavně podrží.
Kraj: Moravskoslezský

Jan9564

27

Hledám vážný vztah a pvavou lásku a čase deti jen sex i kamarada
Kraj: Pardubický

May634

38

Na prince už sice nevěřím, ale na lásku ještě Ano ¦?hledám fajn chlapa, parťáka na krásný vztah plný pohody i krásných zážitků aj...jsi tu?
Kraj: Pardubický

Emilija289

33

Na spoustu věcí už nevěřím, ale na lásku a přátelství ještě ano...napiš dáme kafe a zbytek je ve hvězdách ?? třeba se budeme chtít vidět znovu??????
Kraj: Moravskoslezský

Tiril478

32

Hledám lásku, pohlazení, upřímnost... Jsem bez závazků, miluju zvířata, přírodu, jen v citovém životě strádám....
Kraj: Olomoucký

Otilie224

32

Hledám sympatického a svobodného muže s vyřešenou minulostí, který bydlí v UL a nejbližším okolí. Mé zájmy jsou: esoterika, hudba, procházky s pejskem a další.
Kraj: Ústecký

Adina690

31

Žít a nechat žít a trochu nelenošit. Co třeba cyklistika na lepší náladu?
Kraj: Moravskoslezský

Sofie998

58

Hledám parťáka na procházky přírodou a výlety. Štíhlé, spíše lehce sportovní postavy ve věku 55 -65 let. S vlastním domem nebo bytem.
Kraj: Jihočeský

Thora735

25

Ahoj, zda tě potěší příjemný úsměv, rád si jen tak popovídáš a budeš se těšit na víc příště....tak proč to nezkusit právě se mnou?
Kraj: Jihomoravský

Marika941

33

Ahoj :-) normální ženská hledá úplně normálního - hlavně prosím v klidu/klidnou povahu, se stejnými nebo podobnými zájmy, koníčky chlapa. Jelikož miluju cestování a poznávám ráda nová místa, není pro mě problém dojet téměř kamkoliv ;)
Kraj: Olomoucký