Zobrazit filtr

Hledám:

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Veronika26

31

Hledám normálního chlapa na vážný vztah kterej mě bude milovat takovou jaká sem já 31 ty 31 až 40 nehledám sex bez urážek zAjmy vaření pečení historie vyletY četba kreslení houbareni chození na procházky se psem
Kraj: Pardubický

Kveta460

27

Kde jinde mám zkoušet štěstí, než na téhle seznamce? Pojďme to zkusit, třeba budeme mile překvapeni. Květa
Kraj: Královéhradecký

Klaudia920

68

Osamělá žena, dobrá kuchařka, veselá a tolerantní, hledá přítele pro volný čas. Uvítám motoristu, Dana 68 let, 172, 89kg. Pána 63-73 let.
Kraj: Ústecký

Rose575

63

Pohledná a pohodová žena, hledá muže podobných vlastností. Najdu Tě?
Kraj: Královéhradecký

Hafsa836

54

Štíhlá, mladšího vzhledu, hledá pohodového muže, který ví co chce, rád sportuje, ale zároveň je pohodový, spolehlivý pro rodinný život, kde si jeden druhého váží.Nehledám milence pod 50.let ani nad 62.let.
Kraj: Jihočeský

Carina124

57

Moudrý a rozvážný, jindy zas hravý a odvážný? Bez potřeby soudit a hodnotit? Chceš partnerku pro cesty blízké i daleké, všední i výjimečné?
Kraj: Královéhradecký

Hana243

25

Dobrý den, možná sem zabloudí někdo, kdo chce úplně obyčejně žít. Někdo, kdo žije teď, naslouchá přírodě, nepochybuje o sobě a je sám sebou.
Kraj: Jihočeský

Sofia211

27

Ráda bych poznala pohodového přítele. Výlety, relax..... Zábava ve dvou je bezva.
Kraj: Liberecký

Nikoline176

62

Životem ztrhaná obyčejná ženská, co si ráda v klidu posedí u cigaretky a kávičky, hledá mužskýho co má rád stejné neřesti.
Kraj: Liberecký

Pemik5766

49

Hledám ženu pro každý den. Mám rád výlety na kole nebo pěšky, rád vařím. Okres Ústí nad Orlicí nebo Svitavy
Kraj: Pardubický

Mona784

27

Krátkovláska s upřímným srdcem hledá hodného a příjemného muže, na krásné chvíle plné upřímnosti, něhy a lásky. Hledám svou spřízněnou duši a věřím, že jsi to právě ty....
Kraj: Středočeský

Hana359

42

Ráda bych poznala milou druhou polovičku. Která chce také obohatit svůj život a poznat prima parťáka pro život. Jsem dobrodružné povahy, ráda cestuji letadlem a i s batohem na zádech. Mám ráda hudbu, tanec, focení, chůze po kopcích a horách, plavání, filmy.
Kraj: Jihomoravský