Leila691

Věk: 30

Kraj: Pardubický

....nemám zájem o chvilková povyražení....kdyby se našel někdo, kdo mi věnuje svůj čas, upřímný, empatický a nelenivý pro nesobeckou "bezpodmínečnou" lásku a vztah na stáří, budu moc ráda, protože mám ještě sny a přání....
Kraj: Pardubický

Odeslat na: Leila691

Tvoje telefonní číslo:

Tvoje přezdívka:

Text zprávy:

*Službu technicky zajišťuje MP House a.s. Infolinka: 844 444 484. Cena SMS 79 Kč vč. DPH. Pro starší 18ti let. Zasláním SMS na 9099079 akceptuješ naše obchodní podmínky. www.platmobilem.cz | Zákaznický servis

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Cecilie233

47

Zdravím všechny, já blond, 47 let, hledám někoho na společně strávený volný čas.. už ho nechci trávit sama. Budu rada když se ozveš.
Kraj: Jihomoravský

Sienna785

34

Hledám sportovně založeného muže(kolo, wellness, pěší turistika, pobyt a výlety do přírody, hudba, tanec, četba), který je upřímný, má smysl pro humor, rád si povykládá, je na něho spoleh a sám ví, jak chce žít a co prožít, prostě aktivní člověk.
Kraj: Jihočeský

Lily415

67

Pro pěkný vztah hledám sympatického muže do 75 let , se smyslem pro humor , na dny všední i sváteční.
Kraj: Zlínský

Patrycja122

29

Ahoj, hledám někoho na pokec...časem se treba uvidí.sem pro každou špatnost. Přistehovala-nic moc tu neznám a nebaví mě chodit jen do práce a domů ;)
Kraj: Vysočina

Ingvild726

32

Hledám hodného, sympatického, věrného muže k mému věku , který hledá to co já.Mám ráda hudbu tanec, houbaření, moře a vše co potřebuje člověk k životu.
Kraj: Zlínský

Laura300

27

Ahoj jsem obyčejná holka která hledá pochopení a vzájemnou úctu a toleranci. Mám ráda procházky a přírodu. Pokud ti nevadí zvířátka moje dvě krásné děti tak se mi ozvi a uvidíme co s tím půjde dělat.
Kraj: Středočeský

Johana713

34

Hledám a najdu. Přítele na společné aktivity, turistika, cyklo, výlety, kultura, cestování. Ráda poznám veselého, odvážného muže, který už ví, že ve dvou je líp.
Kraj: Hlavní město Praha

Barbara239

33

Dva na život, to může být fajn. Ráda se o to pokusím se sympatickým mužem.
Kraj: Plzeňský