Emily441

Věk: 30

Kraj: Jihomoravský

Hledám partnera pro vše krásné, co život může nabídnout, vztah založený na přátelství, respektu a pohodě. Ne společné bydlení.
Kraj: Jihomoravský

Odeslat na: Emily441

Tvoje telefonní číslo:

Tvoje přezdívka:

Text zprávy:

*Službu technicky zajišťuje MP House a.s. Infolinka: 844 444 484. Cena SMS 79 Kč vč. DPH. Pro starší 18ti let. Zasláním SMS na 9099079 akceptuješ naše obchodní podmínky. www.platmobilem.cz | Zákaznický servis

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Leona830

46

Ráda poznám nezadaného muže 45 - 55 let... kamaráda a přítele na procházky, povídání, prostě chlapa pro život, časem společné bydlení uvítám. mám ráda přírodu, zahrádku, práci venku na zahradě atd . Jsem z vesnice.
Kraj: Karlovarský

Barbara239

33

Dva na život, to může být fajn. Ráda se o to pokusím se sympatickým mužem.
Kraj: Plzeňský

Sienna785

34

Hledám sportovně založeného muže(kolo, wellness, pěší turistika, pobyt a výlety do přírody, hudba, tanec, četba), který je upřímný, má smysl pro humor, rád si povykládá, je na něho spoleh a sám ví, jak chce žít a co prožít, prostě aktivní člověk.
Kraj: Jihočeský

Olivia500

34

Jsi usměvavý, klidný, spolehlivý sympaťák, který má jasno ve svém životě, tak to se mi prosím ozvi.
Kraj: Liberecký

Varin527

24

Zdravím, najdu tu rozumného muže, který by chtěl v brzké době založit rodinu? Neočekávám, že s tím, s kým se tu seznámím si ji hned založím. Jen je to takový, pro mě důležitý, náhled do budoucna.
Kraj: Pardubický

Iqra494

35

Hledám fajn chlapa na procházky, toulání po výletech, hradech a zámcích, ale i na běžné radosti a starosti. Měl bys mít smysl pro humor, být přirozeně inteligentní pohodář, ideálně s výškou nad 180.
Kraj: Královéhradecký

Kamil235

33

Jmenuji se Kamil jsem z Ostravy je mi 33 nekouřím nepiju mám rád sport cestování hudbu filmy děti zvířata jsem hodný slusny věrný společenský pracovitý kamarádský spolehlivy hledám ženu na vážný vztah 18-40 let hodna věrná nevadí když bude kouřit nabízím lásku věrnost srdce a nehu
Kraj: Moravskoslezský

Johana713

34

Hledám a najdu. Přítele na společné aktivity, turistika, cyklo, výlety, kultura, cestování. Ráda poznám veselého, odvážného muže, který už ví, že ve dvou je líp.
Kraj: Hlavní město Praha