Zara653

Věk: 27

Kraj: Plzeňský

Ahoj. Hledám vážný vztah z možností společného bydlení. Bylo by ideální kdyby měl svůj byt. Je mi 27, mám syna a dceru který momentálně nejsou se mnou. Hledám chlapa který se umí postarat o ženskou, a hezky se chovat. Prosím jen vážně ve věku 35-43 Děkuji.
Kraj: Plzeňský

Odeslat na: Zara653

Tvoje telefonní číslo:

Tvoje přezdívka:

Text zprávy:

*Službu technicky zajišťuje MP House a.s. Infolinka: 844 444 484. Cena SMS 79 Kč vč. DPH. Pro starší 18ti let. Zasláním SMS na 9099079 akceptuješ naše obchodní podmínky. www.platmobilem.cz | Zákaznický servis

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Marika941

33

Ahoj :-) normální ženská hledá úplně normálního - hlavně prosím v klidu/klidnou povahu, se stejnými nebo podobnými zájmy, koníčky chlapa. Jelikož miluju cestování a poznávám ráda nová místa, není pro mě problém dojet téměř kamkoliv ;)
Kraj: Olomoucký

Sienna785

34

Hledám sportovně založeného muže(kolo, wellness, pěší turistika, pobyt a výlety do přírody, hudba, tanec, četba), který je upřímný, má smysl pro humor, rád si povykládá, je na něho spoleh a sám ví, jak chce žít a co prožít, prostě aktivní člověk.
Kraj: Jihočeský

Cecilie572

27

Hledám milého, , pohledneho a hodného muže z Prahy "který hledá lásku a vážný vztah.
Kraj: Hlavní město Praha

Lily415

67

Pro pěkný vztah hledám sympatického muže do 75 let , se smyslem pro humor , na dny všední i sváteční.
Kraj: Zlínský

Emmeline600

57

Hledám muže který bude komunikativní, komunikace je základ vztahu, upřímný tolerantní, férový, nesobecky, a bude mě brát takovou jaká jsem a nebude mu vadit, že jsem boubelka.
Kraj: Liberecký

Adina690

31

Žít a nechat žít a trochu nelenošit. Co třeba cyklistika na lepší náladu?
Kraj: Moravskoslezský

Johana713

34

Hledám a najdu. Přítele na společné aktivity, turistika, cyklo, výlety, kultura, cestování. Ráda poznám veselého, odvážného muže, který už ví, že ve dvou je líp.
Kraj: Hlavní město Praha

Adina635

37

Lidé říkají-najdi si někoho, ať nejsi pořád sama, pak blbneš. Tak touto cestou hledám...Zatím v této době někoho, s kým si vyměním pár písmenek, později nějaká ta procházka a poznání se.
Kraj: Vysočina