Karin469

Věk: 47

Kraj: Jihočeský

Hledám muže od 55-65let k vážnému seznámení.Ja 47let, vyř.minulost, 161cm, váha akorát, nekuřácká, ale kuřák mi nevadí, prý sympatická, hodná...dál po telefonu , budu se těšit Karin
Kraj: Jihočeský

Odeslat na: Karin469

Tvoje telefonní číslo:

Tvoje přezdívka:

Text zprávy:

*Službu technicky zajišťuje MP House a.s. Infolinka: 844 444 484. Cena SMS 79 Kč vč. DPH. Pro starší 18ti let. Zasláním SMS na 9099079 akceptuješ naše obchodní podmínky. www.platmobilem.cz | Zákaznický servis

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Anezka297

30

Já nehledám jinocha lepých tvarů, buchty mu upeču, nemusí je mít na břiše. Ale životní jistoty a priority srovnané, cíl zřejmý. Stačí mi přirozená inteligence, chuť žít a ještě i pracovat a touha po společném prožití zbylých let.
Kraj: Zlínský

Kamil235

33

Jmenuji se Kamil jsem z Ostravy je mi 33 nekouřím nepiju mám rád sport cestování hudbu filmy děti zvířata jsem hodný slusny věrný společenský pracovitý kamarádský spolehlivy hledám ženu na vážný vztah 18-40 let hodna věrná nevadí když bude kouřit nabízím lásku věrnost srdce a nehu
Kraj: Moravskoslezský

Evelina525

56

Žena nekuřačka by se ráda seznámila se sympatickým mužem nekuřákem do 70 let z Olomouckého kraje.....
Kraj: Olomoucký

Michelle921

25

Zkusme popovídat a uvidíme jestli to bude i na schůzku a případně něco víc. Pouze vážně. O flirt a nezávazný vztah zájem nemám.
Kraj: Hlavní město Praha

Eileen907

33

Ahoj hledám vztah chlapa ktery je hodný milý a věrný věk od 35 let do 45 prosím starší ne děkuji :) jinak NA NABÍDKY SEXU A POD NEPÍŠU DĚKUJI:)
Kraj: Ústecký

Tiril562

26

Hledám správného kluka, dobrého kamaráda, upřímného muže. Je to v dnešní době těžké? Třeba mi štěstí bude přát.
Kraj: Hlavní město Praha

Barbora891

28

Ráda bych poznala prozatím kamaráda, přítele, který by byl pozitivně naladěný, pracovitý , nezadluženy s kterým se žena nenudí a může se na něj kdykoliv spolehnout, který ji nezklame a hlavně podrží.
Kraj: Moravskoslezský

Emily441

30

Hledám partnera pro vše krásné, co život může nabídnout, vztah založený na přátelství, respektu a pohodě. Ne společné bydlení.
Kraj: Jihomoravský