Lerke992

Věk: 32

Kraj: Jihomoravský

Bylo by mi potěšením, kdyby se tu objevil člověk pozitivně naladěný, se kterým bychom si padli do noty.....to je potom hned všechno veselejší. Neměl by postrádat charisma, úroveň, silnou osobnost, smyl pro humor i vzájemnou komunikaci.
Kraj: Jihomoravský

Odeslat na: Lerke992

Tvoje telefonní číslo:

Tvoje přezdívka:

Text zprávy:

*Službu technicky zajišťuje MP House a.s. Infolinka: 844 444 484. Cena SMS 79 Kč vč. DPH. Pro starší 18ti let. Zasláním SMS na 9099079 akceptuješ naše obchodní podmínky. www.platmobilem.cz | Zákaznický servis

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Jennifer427

33

Hledám muže pro vážný vztah ve věku 34-40 let. Moje zájmy jsou hudba, zpěv, příroda, procházky, jízda na kole, moje práce a spousty dalšího. Nesnáším lhaní a přetvářku. Pokud máš minulost vyřešenou a chtěl by si časem založit rodinu tak se ozvi. Těším se
Kraj: Ústecký

Drahotina335

30

Věřím, že upřímnost, tolerantnost a respekt patří k základním charakterům správného muže. Vlastně jsem zastánce toho, aby se při oslovení ženy díval muž do ženských očí, ale to bychom se museli všichni zastavit...Momentálně hledám muže, který pro začátek bude tolerovat a respektovat kamarádství.
Kraj: Středočeský

Janne237

28

Ahoj, jsem Jana. Dost jsem dříve cestovala, ale díky době, jaká je, se nehnu z ČR. Ale tady se dá přeci cestovat taky. Hledám parťáka na cesty po České Republice.
Kraj: Královéhradecký

Marlena630

53

Hledám protějšek pro krásné chvíle. Duše diblíka mi už asi zůstane, silnější postavy se moc asi nezbavím. Maruška
Kraj: Pardubický

Jirina802

27

Hledám kamarádku, kamaráda, přátele na společné aktivity a zájmy... Plzeň a okolí. Jmenuji se Monika
Kraj: Plzeňský

Karla834

32

Ahoj... Hledám svou druhou polovičku pro společný život. Chci s Tebou sdílet vše krásné, co nám život přináší.
Kraj: Plzeňský

Jolana174

29

Touto cestou bych ráda poznala může, který umí ženě naslouchat. Který umí svou ženu podpořit, být jí oporou a být po jejím boku. Muže ve věku 35 až 37 let a vzájemné sympatie?
Kraj: Plzeňský

Marlene728

28

Chybí mi někdo, kdo by mne vzal za ruku, podíval se mi do očí a řekl mi, že jsem jeho sluníčko...jak mohl do teď bezemne být...? Jsem romantik, nebo to je reálné??
Kraj: Jihomoravský